Yhteystiedot: Team Festival

Merja Valkoja – Festivaalivastaava; tiedotus
puh. 040 736 1771
merja.valkoja@pp.inet.fi

Kaisa Kukkola – Festivaalisihteeri; filmiliikenne, vieraat
puh. 050 594 7237
kaisa_kukkola@hotmail.com

Tarmo Hotanen – Baltic Herring
puh. 044 584 3009
tarmo.hotanen@gmail.com

Pertti Arponen – TekniikkaExPertti
puh. 040 – 586 0457
pertti.arponen@luukku.com

Tiina Ojansuu – Festivaalikeskus, talkootyö
puh. 050 – 331 7461
tiinaojansuu@hotmail.com

Kaija Ruoste – Festivaalikeskus, vieraat
puh. 050 – 547 4629
kruoste@gmail.com

Kanerva Kuisma – Baltic Herring
puh. 040 7452 545
kanerva.kuisma@gmail.com

Jorma Hakkarainen – 35mm elokuvat, projektorin käyttäjä
0505544127
jorma_hakkarainen@msn.com

Teemu Kauppi – 35mm elokuvat, filmikisälli
044 – 367 2706
teemu.kauppi@iki.fi

Timo Metsäjoki – Esiintyjät, oheisohjelma
puh. 040 737 9054
timo.metsajoki@gmail.com

Mikko Lehtonen – Festivaalin ilme, käsiohjelman taitto, www-sivujen ylläpito
www.AaVekellari.fi

 

Blue Sea Film Festival – Sinisen Meren Elokuvajuhlat
PL 274
26101 Rauma